CALENDARIO DE XOGO DE SEGUNDA DIVISION – GALICIA
FASE LIGA GALEGA
GRUPO SEGUNDA DIVISIÓN, GRUPO A
Rolda1 (23/01/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN
RECATELO CAMPUS LUGO “B” CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR”
GRUPO BAZÁN “B” GRUPO BAZÁN “C”
XADREZ BETANZOS “A” XADREZ BETANZOS “B”
XADREZ ORTIGUEIRA C.E.X. TORREON
CÍRCULO FERROLANO “D” CÍRCULO FERROLANO “C”
Rolda2 (30/01/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN CÍRCULO FERROLANO “C”
C.E.X. TORREON CÍRCULO FERROLANO “D”
XADREZ BETANZOS “B” XADREZ ORTIGUEIRA
GRUPO BAZÁN “C” XADREZ BETANZOS “A”
CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR” GRUPO BAZÁN “B”
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL RECATELO CAMPUS LUGO “B”
Rolda3 (13/02/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
RECATELO CAMPUS LUGO “B” E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN
GRUPO BAZÁN “B” E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
XADREZ BETANZOS “A” CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR”
XADREZ ORTIGUEIRA GRUPO BAZÁN “C”
CÍRCULO FERROLANO “D” XADREZ BETANZOS “B”
CÍRCULO FERROLANO “C” C.E.X. TORREON
Rolda4 (20/02/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN C.E.X. TORREON
XADREZ BETANZOS “B” CÍRCULO FERROLANO “C”
GRUPO BAZÁN “C” CÍRCULO FERROLANO “D”
CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR” XADREZ ORTIGUEIRA
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL XADREZ BETANZOS “A”
RECATELO CAMPUS LUGO “B” GRUPO BAZÁN “B”
Rolda5 (27/02/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
GRUPO BAZÁN “B” E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN
XADREZ BETANZOS “A” RECATELO CAMPUS LUGO “B”
XADREZ ORTIGUEIRA E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
CÍRCULO FERROLANO “D” CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR”
CÍRCULO FERROLANO “C” GRUPO BAZÁN “C”
C.E.X. TORREON XADREZ BETANZOS “B”
Rolda6 (05/03/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN XADREZ BETANZOS “B”
GRUPO BAZÁN “C” C.E.X. TORREON
CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR” CÍRCULO FERROLANO “C”
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL CÍRCULO FERROLANO “D”
RECATELO CAMPUS LUGO “B” XADREZ ORTIGUEIRA
GRUPO BAZÁN “B” XADREZ BETANZOS “A”
Rolda7 (12/03/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
XADREZ BETANZOS “A” E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN
XADREZ ORTIGUEIRA GRUPO BAZÁN “B”
CÍRCULO FERROLANO “D” RECATELO CAMPUS LUGO “B”
CÍRCULO FERROLANO “C” E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
C.E.X. TORREON CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR”
XADREZ BETANZOS “B” GRUPO BAZÁN “C”
Rolda8 (02/04/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN GRUPO BAZÁN “C”
CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR” XADREZ BETANZOS “B”
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL C.E.X. TORREON
RECATELO CAMPUS LUGO “B” CÍRCULO FERROLANO “C”
GRUPO BAZÁN “B” CÍRCULO FERROLANO “D”
XADREZ BETANZOS “A” XADREZ ORTIGUEIRA
Rolda9 (09/04/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
XADREZ ORTIGUEIRA E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN
CÍRCULO FERROLANO “D” XADREZ BETANZOS “A”
CÍRCULO FERROLANO “C” GRUPO BAZÁN “B”
C.E.X. TORREON RECATELO CAMPUS LUGO “B”
XADREZ BETANZOS “B” E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL
GRUPO BAZÁN “C” CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR”
Rolda10 (16/04/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR”
E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL GRUPO BAZÁN “C”
RECATELO CAMPUS LUGO “B” XADREZ BETANZOS “B”
GRUPO BAZÁN “B” C.E.X. TORREON
XADREZ BETANZOS “A” CÍRCULO FERROLANO “C”
XADREZ ORTIGUEIRA CÍRCULO FERROLANO “D”
Rolda11 (23/04/2016)
Acta Equipo local Resultado Equipo visitante
CÍRCULO FERROLANO “D” E.L.X. XAQUEDRUM FORNOS FERNANDO VALIN
CÍRCULO FERROLANO “C” XADREZ ORTIGUEIRA
C.E.X. TORREON XADREZ BETANZOS “A”
XADREZ BETANZOS “B” GRUPO BAZÁN “B”
GRUPO BAZÁN “C” RECATELO CAMPUS LUGO “B”
CIRCULO XADREZ NARON “TUIMAR” E.L.X. XAQUEDRUM XUVENIL